Фільтр
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Довжина виробу | 55 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Рукав | Без рукав, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 890 грн.
від 1 890 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 106 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Довжина рукава | 29,5 см |
| Довжина виробу | 61 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Віскоза/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Обхват грудей | 134 см |
| Обхват стегон | 126 см |
| Довжина рукава | 51 см |
| Довжина виробу | 68 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Класичний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Квіти |
| Довжина | Подовжений |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Рукав | 3/4, Цільнокроєний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Довжина рукава | 43,7 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Склад3 | Нейлон-20% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват стегон | 122 см |
| Довжина рукава | 62 см |
| Довжина виробу | 67,4 см |
| Склад2 | Віскоза-40% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Romantic |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Анімалістична |
| Довжина | Подовжений |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 133 см |
| Обхват стегон | 134 см |
| Склад2 | Бавовна-35% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Квіти |
| Довжина | Подовжений |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 129 см |
| Обхват стегон | 130 см |
| Склад2 | Бавовна-35% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Подовжений |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 125 см |
| Обхват стегон | 126 см |
| Склад2 | Бавовна-35% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Подовжений |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 102 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Довжина рукава | 52 см |
| Довжина виробу | 57 см |
| Склад2 | Поліестер-40% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Накладні |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват стегон | 122 см |
| Довжина рукава | 58 см |
| Довжина виробу | 67,5 см |
| Склад2 | Поліестер-20% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Romantic |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Квіти |
| Довжина | Подовжений |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 128 см |
| Обхват стегон | 122 см |
| Довжина рукава | 24 см |
| Довжина виробу | 65 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Romantic |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Рукав | 3/4, Зі спущеним плечем |
| Фасон | Вільний |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 97 см |
| Обхват талії | 95 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Довжина рукава | 36 см |
| Довжина виробу | 64 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Рукав | 3/4, Зі спущеним плечем |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 122 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Довжина рукава | 55 см |
| Довжина виробу | 67 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Подовжений |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
2 190 грн.
1 752 грн.
-20%
Економія 438 грн.
від 1 752 грн.
2 190 грн.
-20%
Економія 438 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват талії | 118 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Довжина рукава | 55 см |
| Довжина виробу | 67 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Подовжений |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
2 190 грн.
1 752 грн.
-20%
Економія 438 грн.
від 1 752 грн.
2 190 грн.
-20%
Економія 438 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Ацетат-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Romantic |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Рукав | 3/4, Зі спущеним плечем |
| Фасон | Вільний |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики

