Фільтр
| Обхват талії | 65 см |
| Обхват стегон | 92 см |
| Довжина виробу | 108 см |
| Склад2 | Бавовна-30% |
| Склад3 | Поліестер-30% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Притачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 890 грн.
1 290 грн.
-32%
Економія 600 грн.
від 1 290 грн.
1 890 грн.
-32%
Економія 600 грн.
Розмір—42
- 42
- 48
Колір—Коричневий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 0 |
| Обхват талії | 78 см |
| Обхват стегон | 112 см |
| Довжина рукава | 0 |
| Довжина виробу | 85,5 см |
| Склад1 | Поліестер-70% |
| Склад2 | Коттон-15% |
| Склад3 | Лайкра-15% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | Ацетат/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
1 790 грн.
260 грн.
-85%
Економія 1 530 грн.
від 260 грн.
1 790 грн.
-85%
Економія 1 530 грн.
Розмір—46
- 42
- 44
- 46
- 48
Колір—Сірий
В кошик
Купити в 1 клік

