Фільтр
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват стегон | 97 см |
| Довжина виробу | 108 см |
| Склад2 | Вовна-15% |
| Склад3 | Спандекс-15% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | В боковому шві |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 990 грн.
1 184 грн.
-41%
Економія 806 грн.
від 1 184 грн.
1 990 грн.
-41%
Економія 806 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват стегон | 102 см |
| Довжина виробу | 106 см |
| Склад2 | Поліестер-45% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 590 грн.
1 541 грн.
-41%
Економія 1 049 грн.
від 1 541 грн.
2 590 грн.
-41%
Економія 1 049 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
- 46
- 50
Колір—Сірий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Довжина виробу | 107 см |
| Склад2 | Віскоза-40% |
| Склад3 | Еластан-15% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 390 грн.
2 032 грн.
-15%
Економія 358 грн.
від 2 032 грн.
2 390 грн.
-15%
Економія 358 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 72 см |
| Обхват стегон | 92 см |
| Довжина виробу | 112 см |
| Склад2 | Поліестер-30% |
| Склад3 | Спандекс-10% |
| Сезон | Осінь, Зима |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Притачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 690 грн.
1 829 грн.
-32%
Економія 861 грн.
від 1 829 грн.
2 690 грн.
-32%
Економія 861 грн.
Розмір—44
- 44
- 46
- 50
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 65 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Довжина виробу | 109,5 см |
| Склад2 | Еластан-3% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ЕкоШкіра/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Притачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 490 грн.
1 270 грн.
-49%
Економія 1 220 грн.
від 1 270 грн.
2 490 грн.
-49%
Економія 1 220 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват стегон | 93 см |
| Довжина виробу | 108 см |
| Склад2 | Вовна-15% |
| Склад3 | Спандекс-15% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 090 грн.
1 066 грн.
-49%
Економія 1 024 грн.
від 1 066 грн.
2 090 грн.
-49%
Економія 1 024 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 84 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Довжина виробу | 96 см |
| Склад2 | Еластан-3% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ЕкоШкіра/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 390 грн.
1 219 грн.
-49%
Економія 1 171 грн.
від 1 219 грн.
2 390 грн.
-49%
Економія 1 171 грн.
Розмір—50
- 42
- 50
- 52
Колір—Білий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 80 см |
| Обхват стегон | 116 см |
| Довжина виробу | 109 см |
| Склад2 | Віскоза-40% |
| Склад3 | Еластан-15% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 990 грн.
1 353 грн.
-32%
Економія 637 грн.
від 1 353 грн.
1 990 грн.
-32%
Економія 637 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Довжина виробу | 109 см |
| Склад2 | Поліестер-45% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 590 грн.
2 202 грн.
-15%
Економія 388 грн.
від 2 202 грн.
2 590 грн.
-15%
Економія 388 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 80 см |
| Обхват стегон | 110 см |
| Довжина виробу | 108 см |
| Склад2 | Віскоза-25% |
| Склад3 | Поліестер-15% |
| Склад4 | Еластан-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 190 грн.
1 862 грн.
-15%
Економія 328 грн.
від 1 862 грн.
2 190 грн.
-15%
Економія 328 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 69 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Довжина виробу | 109,5 см |
| Склад2 | Еластан-3% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ЕкоШкіра/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Притачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 490 грн.
1 270 грн.
-49%
Економія 1 220 грн.
від 1 270 грн.
2 490 грн.
-49%
Економія 1 220 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 78 см |
| Обхват стегон | 106 см |
| Довжина виробу | 96 см |
| Склад2 | Віскоза-40% |
| Склад3 | Еластан-15% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
1 790 грн.
1 065 грн.
-41%
Економія 725 грн.
від 1 065 грн.
1 790 грн.
-41%
Економія 725 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 82 см |
| Обхват стегон | 110 см |
| Довжина виробу | 96 см |
| Склад2 | Поліестер-45% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 790 грн.
1 065 грн.
-41%
Економія 725 грн.
від 1 065 грн.
1 790 грн.
-41%
Економія 725 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Довжина виробу | 109 см |
| Склад2 | Поліестер-45% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 590 грн.
2 072 грн.
-20%
Економія 518 грн.
від 2 072 грн.
2 590 грн.
-20%
Економія 518 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват стегон | 88 см |
| Довжина виробу | 98 см |
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Склад3 | Еластан-15% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 790 грн.
1 065 грн.
-41%
Економія 725 грн.
від 1 065 грн.
1 790 грн.
-41%
Економія 725 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Довжина виробу | 96 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс з резинкою на кулісці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 890 грн.
1 285 грн.
-32%
Економія 605 грн.
від 1 285 грн.
1 890 грн.
-32%
Економія 605 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 74 см |
| Обхват стегон | 106 см |
| Довжина виробу | 107 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Склад3 | Нейлон-20% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Кежуал |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Абстракція |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 190 грн.
1 352 грн.
-38%
Економія 838 грн.
від 1 352 грн.
2 190 грн.
-38%
Економія 838 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Довжина виробу | 96 см |
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Смужка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс з резинкою на кулісці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 890 грн.
1 512 грн.
-20%
Економія 378 грн.
від 1 512 грн.
1 890 грн.
-20%
Економія 378 грн.
В кошик
Купити в 1 клік

