Фільтр
| Склад2 | Поліестер-40% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
2 790 грн.
від 2 790 грн.
Розмір—40
- 40
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
- 52
Колір—Коричневий
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Поліестер-40% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 390 грн.
від 2 390 грн.
Розмір—40
- 40
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
- 52
- 54
- 56
Колір—Бежевий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Довжина виробу | 108 см |
| Склад2 | Поліестер-40% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват талії | 64 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Довжина виробу | 109 см |
| Склад2 | Поліестер-45% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Довжина виробу | 108 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват талії | 78 см |
| Обхват стегон | 112 см |
| Довжина виробу | 108 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Romantic |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват талії | 74 см |
| Обхват стегон | 108 см |
| Довжина виробу | 108 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Romantic |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Довжина виробу | 108 см |
| Склад2 | Поліестер-45% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Смужка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | В боковому шві |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват талії | 84 см |
| Обхват стегон | 114 см |
| Довжина виробу | 108 см |
| Склад2 | Поліестер-35% |
| Склад3 | Еластан-15% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват талії | 94 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Довжина виробу | 97 см |
| Склад2 | Поліестер-35% |
| Склад3 | Еластан-15% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Довжина виробу | 108 см |
| Склад2 | Ацетат-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Romantic |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
| Склад2 | Поліестер-40% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 390 грн.
від 2 390 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват стегон | 88 см |
| Довжина виробу | 98 см |
| Склад2 | Коттон-15% |
| Склад3 | Еластан-15% |
| Склад4 | Віскоза-10% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват стегон | 88 см |
| Довжина виробу | 98 см |
| Склад2 | Поліестер-45% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват стегон | 92 см |
| Довжина виробу | 108 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Склад3 | Еластан-30% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 790 грн.
від 2 790 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват стегон | 92 см |
| Довжина виробу | 108 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Склад3 | Еластан-30% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват талії | 62 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Довжина виробу | 111 см |
| Склад2 | Вовна-25% |
| Склад3 | Акрил-30% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 190 грн.
1 533 грн.
-30%
Економія 657 грн.
від 1 533 грн.
2 190 грн.
-30%
Економія 657 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 62 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Довжина виробу | 111 см |
| Склад2 | Вовна-25% |
| Склад3 | Акрил-30% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 190 грн.
1 314 грн.
-40%
Економія 876 грн.
від 1 314 грн.
2 190 грн.
-40%
Економія 876 грн.
В кошик
Купити в 1 клік

