Фільтр
| Обхват грудей | 85 см |
| Обхват талії | 71,4 см |
| Обхват стегон | 91 см |
| Довжина рукава | 37,5 см |
| Довжина виробу | 94 см |
| Склад2 | Поліестер-45% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Святковий |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | До ліктя, Втачний |
| Подія | Святковий |
Характеристики
2 890 грн.
1 618 грн.
-44%
Економія 1 272 грн.
від 1 618 грн.
2 890 грн.
-44%
Економія 1 272 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
- 52
Колір—Білий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват талії | 81 см |
| Довжина рукава | 37 см |
| Довжина виробу | 140 см |
| Склад2 | Нейлон-40% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Квіти |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | До ліктя, Ліхтарик |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
4 290 грн.
2 745 грн.
-36%
Економія 1 545 грн.
від 2 745 грн.
4 290 грн.
-36%
Економія 1 545 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 82 см |
| Обхват талії | 76 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Довжина рукава | 65 см |
| Довжина виробу | 118 см |
| Склад2 | Спандекс-25% |
| Склад3 | Нейлон-25% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Glamour |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Анімалістична |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Святковий |
Характеристики
2 590 грн.
1 450 грн.
-44%
Економія 1 140 грн.
від 1 450 грн.
2 590 грн.
-44%
Економія 1 140 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
- 48
- 50
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Довжина рукава | 62 см |
| Довжина виробу | 125 см |
| Склад2 | Поліестер-20% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Ялинка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Довгий, Розширений до низу |
| Подія | Святковий |
Характеристики
1 990 грн.
955 грн.
-52%
Економія 1 035 грн.
від 955 грн.
1 990 грн.
-52%
Економія 1 035 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват талії | 93 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Довжина рукава | 59 см |
| Довжина виробу | 119,5 см |
| Склад2 | Поліестер-30% |
| Склад3 | Спандекс-10% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | Накладні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
3 190 грн.
2 552 грн.
-20%
Економія 638 грн.
від 2 552 грн.
3 190 грн.
-20%
Економія 638 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
- 48
- 50
- 52
- 54
Колір—Синій
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Довжина рукава | 59 см |
| Довжина виробу | 86 см |
| Склад2 | Бавовна-30% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Гусяча лапка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 990 грн.
1 674 грн.
-44%
Економія 1 316 грн.
від 1 674 грн.
2 990 грн.
-44%
Економія 1 316 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
- 52
Колір—Принт
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 119 см |
| Обхват стегон | 121 см |
| Довжина рукава | 46,6 см |
| Довжина виробу | 91 см |
| Склад2 | Бавовна-30% |
| Склад3 | Поліестер-20% |
| Сезон | Осінь, Зима |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Клітинка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | Пояс з резинкою на кулісці |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
3 590 грн.
2 010 грн.
-44%
Економія 1 580 грн.
від 2 010 грн.
3 590 грн.
-44%
Економія 1 580 грн.
Розмір—44
- 44
- 46
- 48
- 50
- 52
Колір—Принт
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 95 см |
| Обхват талії | 66 см |
| Довжина рукава | 65 см |
| Довжина виробу | 124 см |
| Склад2 | Віскоза-40% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
3 490 грн.
1 954 грн.
-44%
Економія 1 536 грн.
від 1 954 грн.
3 490 грн.
-44%
Економія 1 536 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
Колір—Синій
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Абстракція |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 990 грн.
1 913 грн.
-36%
Економія 1 077 грн.
від 1 913 грн.
2 990 грн.
-36%
Економія 1 077 грн.
Розмір—42
- 42
Колір—Принт
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Святковий |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Святковий |
Характеристики
2 790 грн.
2 232 грн.
-20%
Економія 558 грн.
від 2 232 грн.
2 790 грн.
-20%
Економія 558 грн.
Розмір—46
- 44
- 46
- 48
Колір—Рожевий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 93 см |
| Обхват талії | 77 см |
| Довжина рукава | 32 см |
| Довжина виробу | 87 см |
| Склад2 | Віскоза-40% |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Квіти |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | До ліктя, Розширений до низу |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 390 грн.
1 912 грн.
-20%
Економія 478 грн.
від 1 912 грн.
2 390 грн.
-20%
Економія 478 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Романтичний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
2 390 грн.
1 147 грн.
-52%
Економія 1 243 грн.
від 1 147 грн.
2 390 грн.
-52%
Економія 1 243 грн.
Розмір—M
- M
Колір—Білий
В кошик
Купити в 1 клік
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Романтичний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | Відсутні |
| Підкладка | Поліестер |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 990 грн.
1 114 грн.
-44%
Економія 876 грн.
від 1 114 грн.
1 990 грн.
-44%
Економія 876 грн.
Розмір—M
- M
Колір—Бежевий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 106 см |
| Обхват талії | 83 см |
| Обхват стегон | 168 см |
| Довжина виробу | 115 см |
| Склад2 | Еластан-10% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Смужка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | В боковому шві |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 590 грн.
1 657 грн.
-36%
Економія 933 грн.
від 1 657 грн.
2 590 грн.
-36%
Економія 933 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 103 см |
| Обхват талії | 99 см |
| Обхват стегон | 116 см |
| Довжина виробу | 89 см |
| Склад2 | Поліестер-60% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | В боковому шві |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват талії | 71 см |
| Обхват стегон | 156 см |
| Довжина виробу | 115 см |
| Склад2 | Еластан-10% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Смужка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | В боковому шві |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 390 грн.
1 657 грн.
-31%
Економія 733 грн.
від 1 657 грн.
2 390 грн.
-31%
Економія 733 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 76 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Довжина виробу | 114 см |
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Classic |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
2 290 грн.
916 грн.
-60%
Економія 1 374 грн.
від 916 грн.
2 290 грн.
-60%
Економія 1 374 грн.
Розмір—44
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
- 52
- 54
- 56
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 92 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Довжина рукава | 11 см |
| Довжина виробу | 125 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | В боковому шві |
| Рукав | Короткий, Крильце |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 890 грн.
1 512 грн.
-20%
Економія 378 грн.
від 1 512 грн.
1 890 грн.
-20%
Економія 378 грн.
В кошик
Купити в 1 клік

