Фільтр
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 92 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Довжина рукава | 11 см |
| Довжина виробу | 125 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | В боковому шві |
| Рукав | Короткий, Крильце |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 590 грн.
1 890 грн.
-27%
Економія 700 грн.
від 1 890 грн.
2 590 грн.
-27%
Економія 700 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 98 см |
| Обхват талії | 102 см |
| Обхват стегон | 112 см |
| Довжина рукава | 11 см |
| Довжина виробу | 88 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Короткий, Крильце |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват талії | 80,8 см |
| Обхват стегон | 106 см |
| Довжина рукава | 34,3 см |
| Довжина виробу | 99 см |
| Склад2 | Шовк-35% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Romantic |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Абстракція |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | До ліктя, Ліхтарик |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
2 490 грн.
1 992 грн.
-20%
Економія 498 грн.
від 1 992 грн.
2 490 грн.
-20%
Економія 498 грн.
Розмір—46
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
- 52
- 54
Колір—Блакитний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 88 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Довжина виробу | 132 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 490 грн.
1 590 грн.
-36%
Економія 900 грн.
від 1 590 грн.
2 490 грн.
-36%
Економія 900 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 105 см |
| Обхват талії | 82 см |
| Довжина виробу | 118 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | В боковому шві |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Короткий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
3 290 грн.
1 790 грн.
-46%
Економія 1 500 грн.
від 1 790 грн.
3 290 грн.
-46%
Економія 1 500 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 91 см |
| Обхват талії | 88 см |
| Обхват стегон | 102 см |
| Довжина виробу | 128 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | В боковому шві |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
3 490 грн.
2 590 грн.
-26%
Економія 900 грн.
від 2 590 грн.
3 490 грн.
-26%
Економія 900 грн.
Розмір—42
- 42
Колір—Білий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 94 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Довжина виробу | 125 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Кишені | В боковому шві |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Повсякдень |
Характеристики
3 190 грн.
2 590 грн.
-19%
Економія 600 грн.
від 2 590 грн.
3 190 грн.
-19%
Економія 600 грн.
Розмір—42
- 42
- 48
- 50
Колір—Зелений
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Довжина рукава | 32 см |
| Довжина виробу | 128 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Квіти |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | До ліктя, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
3 490 грн.
2 590 грн.
-26%
Економія 900 грн.
від 2 590 грн.
3 490 грн.
-26%
Економія 900 грн.
Розмір—44
- 42
- 44
Колір—Білий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 98 см |
| Довжина рукава | 33 см |
| Довжина виробу | 113 см |
| Склад2 | Бавовна-40% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Штапель/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Рослинний принт |
| Довжина | За коліно |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | До ліктя, Втачний |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
2 890 грн.
2 312 грн.
-20%
Економія 578 грн.
від 2 312 грн.
2 890 грн.
-20%
Економія 578 грн.
Розмір—46
- 46
- 48
- 50
- 52
- 54
- 56
Колір—Сірий
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Акрил-50% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Класичний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Еластична |
| Кишені | Відсутні |
| Підкладка | Відсутня |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 790 грн.
1 395 грн.
-50%
Економія 1 395 грн.
від 1 395 грн.
2 790 грн.
-50%
Економія 1 395 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Акрил-50% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Класичний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Еластична |
| Кишені | Відсутні |
| Підкладка | Відсутня |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
2 790 грн.
1 395 грн.
-50%
Економія 1 395 грн.
від 1 395 грн.
2 790 грн.
-50%
Економія 1 395 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Акрил-50% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Класичний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Еластична |
| Кишені | Відсутні |
| Підкладка | Відсутня |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
2 790 грн.
1 395 грн.
-50%
Економія 1 395 грн.
від 1 395 грн.
2 790 грн.
-50%
Економія 1 395 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Акрил-50% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Класичний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Еластична |
| Кишені | Відсутні |
| Підкладка | Відсутня |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
2 790 грн.
1 395 грн.
-50%
Економія 1 395 грн.
від 1 395 грн.
2 790 грн.
-50%
Економія 1 395 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 86 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Довжина рукава | 21 см |
| Довжина виробу | 86 см |
| Склад2 | Віскоза-40% |
| Склад3 | Еластан-15% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Підкладка | Відсутня |
| Рукав | До ліктя, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 190 грн.
1 190 грн.
-46%
Економія 1 000 грн.
від 1 190 грн.
2 190 грн.
-46%
Економія 1 000 грн.
Розмір—42
- 42
- 52
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват талії | 93 см |
| Обхват стегон | 108 см |
| Довжина виробу | 115 см |
| Склад2 | Шовк-35% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Літо, Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Romantic |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Святковий |
Характеристики
| Обхват грудей | 89 см |
| Обхват талії | 73 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Довжина виробу | 86 см |
| Склад2 | Віскоза-35% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Склад4 | Металева нитка-5% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Romantic |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Підкладка | Відсутня |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Святковий |
Характеристики
2 790 грн.
1 190 грн.
-57%
Економія 1 600 грн.
від 1 190 грн.
2 790 грн.
-57%
Економія 1 600 грн.
Розмір—42
- 42
Колір—Червоний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 78 см |
| Довжина виробу | 134 см |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | В боковому шві |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
2 890 грн.
1 734 грн.
-40%
Економія 1 156 грн.
від 1 734 грн.
2 890 грн.
-40%
Економія 1 156 грн.
Розмір—42
- 42
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 89 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Довжина виробу | 115 см |
| Склад2 | Шовк-35% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Літо, Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Romantic |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Святковий |
Характеристики
2 390 грн.
2 151 грн.
-10%
Економія 239 грн.
від 2 151 грн.
2 390 грн.
-10%
Економія 239 грн.
В кошик
Купити в 1 клік

