Фільтр
| Обхват грудей | 101,4 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Довжина виробу | 118 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | В боковому шві |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 490 грн.
1 992 грн.
-20%
Економія 498 грн.
від 1 992 грн.
2 490 грн.
-20%
Економія 498 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
- 46
- 52
Колір—Червоний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Довжина рукава | 33 см |
| Довжина виробу | 126 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Склад3 | Нейлон-20% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Квіти |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | В боковому шві |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | До ліктя, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 890 грн.
2 312 грн.
-20%
Економія 578 грн.
від 2 312 грн.
2 890 грн.
-20%
Економія 578 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
Колір—Сірий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 96 см |
| Довжина рукава | 15 см |
| Довжина виробу | 123,4 см |
| Склад2 | Поліестер-15% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Короткий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 490 грн.
1 743 грн.
-30%
Економія 747 грн.
від 1 743 грн.
2 490 грн.
-30%
Економія 747 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Довжина рукава | 32 см |
| Довжина виробу | 128 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Квіти |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | До ліктя, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 890 грн.
2 312 грн.
-20%
Економія 578 грн.
від 2 312 грн.
2 890 грн.
-20%
Економія 578 грн.
Розмір—44
- 42
- 44
Колір—Білий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 80 см |
| Довжина рукава | 68 см |
| Довжина виробу | 118 см |
| Склад2 | Віскоза-70% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Весна, Літо, Осінь |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Горошок |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Довгий, Цільнокроєний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
3 090 грн.
2 472 грн.
-20%
Економія 618 грн.
від 2 472 грн.
3 090 грн.
-20%
Економія 618 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 98 см |
| Довжина рукава | 33 см |
| Довжина виробу | 113 см |
| Склад2 | Бавовна-40% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Штапель/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Рослинний принт |
| Довжина | За коліно |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | До ліктя, Втачний |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
2 890 грн.
2 312 грн.
-20%
Економія 578 грн.
від 2 312 грн.
2 890 грн.
-20%
Економія 578 грн.
Розмір—46
- 46
- 48
- 50
- 52
- 54
- 56
Колір—Сірий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 98 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Довжина рукава | 54,5 см |
| Довжина виробу | 122 см |
| Склад2 | Поліестер-30% |
| Склад3 | Спандекс-20% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Клітинка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Накладні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 890 грн.
1 156 грн.
-60%
Економія 1 734 грн.
від 1 156 грн.
2 890 грн.
-60%
Економія 1 734 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Довжина рукава | 54 см |
| Довжина виробу | 134 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь, Літо |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Анімалістична |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Святковий |
Характеристики
2 990 грн.
2 392 грн.
-20%
Економія 598 грн.
від 2 392 грн.
2 990 грн.
-20%
Економія 598 грн.
Розмір—44
- 44
Колір—Бежевий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 95 см |
| Обхват талії | 91 см |
| Обхват стегон | 103 см |
| Довжина рукава | 63 см |
| Довжина виробу | 124 см |
| Склад2 | Поліестер-30% |
| Склад3 | Спандекс-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Classic |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
3 190 грн.
1 276 грн.
-60%
Економія 1 914 грн.
від 1 276 грн.
3 190 грн.
-60%
Економія 1 914 грн.
Розмір—46
- 46
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 91 см |
| Обхват талії | 84 см |
| Довжина рукава | 54 см |
| Довжина виробу | 131 см |
| Склад2 | Шовк-35% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь, Літо |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Геометричний |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Святковий |
Характеристики
3 290 грн.
2 632 грн.
-20%
Економія 658 грн.
від 2 632 грн.
3 290 грн.
-20%
Економія 658 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
Колір—Бірюзовий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 118 см |
| Обхват талії | 116 см |
| Обхват стегон | 118 см |
| Довжина рукава | 48 см |
| Довжина виробу | 124 см |
| Склад2 | Вовна-20% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | 3/4, Зі спущеним плечем |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
2 790 грн.
1 116 грн.
-60%
Економія 1 674 грн.
від 1 116 грн.
2 790 грн.
-60%
Економія 1 674 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват талії | 108 см |
| Обхват стегон | 110 см |
| Довжина рукава | 48 см |
| Довжина виробу | 123 см |
| Склад2 | Вовна-20% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | 3/4, Зі спущеним плечем |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
2 790 грн.
2 232 грн.
-20%
Економія 558 грн.
від 2 232 грн.
2 790 грн.
-20%
Економія 558 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват талії | 106 см |
| Обхват стегон | 108 см |
| Довжина рукава | 54,5 см |
| Довжина виробу | 122 см |
| Склад2 | Поліестер-30% |
| Склад3 | Спандекс-20% |
| Сезон | Осінь, Зима |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Клітинка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Накладні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 890 грн.
924 грн.
-68%
Економія 1 966 грн.
від 924 грн.
2 890 грн.
-68%
Економія 1 966 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 78 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Довжина рукава | 60 см |
| Довжина виробу | 122 см |
| Склад2 | Еластан-3% |
| Сезон | Осінь, Зима |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ЕкоШкіра/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Накладні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 990 грн.
1 196 грн.
-60%
Економія 1 794 грн.
від 1 196 грн.
2 990 грн.
-60%
Економія 1 794 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
- 48
- 50
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Поліестер-30% |
| Склад3 | Спандекс-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | В боковому шві |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
3 190 грн.
1 276 грн.
-60%
Економія 1 914 грн.
від 1 276 грн.
3 190 грн.
-60%
Економія 1 914 грн.
Розмір—50
- 50
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 101 см |
| Обхват талії | 98 см |
| Обхват стегон | 108 см |
| Довжина рукава | 61 см |
| Довжина виробу | 86 см |
| Склад2 | Вовна-15% |
| Склад3 | Спандекс-15% |
| Сезон | Осінь, Зима |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Еластична |
| Кишені | Відсутні |
| Підкладка | Відсутня |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 590 грн.
828 грн.
-68%
Економія 1 762 грн.
від 828 грн.
2 590 грн.
-68%
Економія 1 762 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 83 см |
| Обхват талії | 78 см |
| Обхват стегон | 91 см |
| Довжина рукава | 62 см |
| Довжина виробу | 125 см |
| Склад2 | Поліестер-30% |
| Склад3 | Спандекс-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Еластична |
| Кишені | Відсутні |
| Підкладка | Відсутня |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 590 грн.
1 592 грн.
-39%
Економія 998 грн.
від 1 592 грн.
2 590 грн.
-39%
Економія 998 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 99 см |
| Обхват талії | 95 см |
| Обхват стегон | 105 см |
| Довжина рукава | 61 см |
| Довжина виробу | 119 см |
| Склад2 | Вовна-15% |
| Склад3 | Спандекс-15% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 790 грн.
892 грн.
-68%
Економія 1 898 грн.
від 892 грн.
2 790 грн.
-68%
Економія 1 898 грн.
В кошик
Купити в 1 клік

