Фільтр
| Обхват грудей | 97 см |
| Обхват талії | 102 см |
| Обхват стегон | 122 см |
| Довжина виробу | 123 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 93 см |
| Обхват талії | 98 см |
| Обхват стегон | 118 см |
| Довжина виробу | 123 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 120 см |
| Обхват стегон | 130 см |
| Довжина рукава | 26,2 см |
| Довжина виробу | 122 см |
| Склад2 | Еластан-5% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Кежуал |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Смужка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | Вшитий |
| Рукав | Короткий, Подовжена лінія плеча |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 101 см |
| Обхват талії | 102 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Довжина виробу | 106 см |
| Склад2 | Поліестер-40% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Romantic |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 89 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Обхват стегон | 112 см |
| Довжина виробу | 106 см |
| Склад2 | Поліестер-40% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Romantic |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 86 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Довжина виробу | 115 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Кежуал |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Втачний |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Обхват стегон | 112 см |
| Довжина рукава | 58 см |
| Довжина виробу | 120 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Рослинний принт |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | Вшитий |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
3 490 грн.
2 443 грн.
-30%
Економія 1 047 грн.
від 2 443 грн.
3 490 грн.
-30%
Економія 1 047 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
- 52
Колір—Принт
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват стегон | 128 см |
| Довжина рукава | 72 см |
| Довжина виробу | 128 см |
| Склад2 | Поліестер-20% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Абстракція |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Довгий, Цільнокроєний |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
5 190 грн.
4 152 грн.
-20%
Економія 1 038 грн.
від 4 152 грн.
5 190 грн.
-20%
Економія 1 038 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Кежуал |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | В боковому шві |
| Рукав | Короткий, Цільнокроєний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 890 грн.
від 2 890 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | В боковому шві |
| Рукав | Короткий, Цільнокроєний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 890 грн.
від 2 890 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват стегон | 122 см |
| Довжина рукава | 47 см |
| Довжина виробу | 131 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Квіти |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | 3/4, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Довжина рукава | 55 см |
| Довжина виробу | 130 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Абстракція |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
3 790 грн.
3 032 грн.
-20%
Економія 758 грн.
від 3 032 грн.
3 790 грн.
-20%
Економія 758 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
- 52
Колір—Принт
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват талії | 78 см |
| Довжина рукава | 31 см |
| Довжина виробу | 116 см |
| Склад2 | Нейлон-40% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Абстракція |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | Вшитий |
| Рукав | До ліктя, Крильце |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
4 890 грн.
3 912 грн.
-20%
Економія 978 грн.
від 3 912 грн.
4 890 грн.
-20%
Економія 978 грн.
Розмір—44
- 44
- 46
- 48
- 50
- 52
- 54
Колір—Блакитний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Довжина рукава | 65 см |
| Довжина виробу | 118 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Romantic |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Анімалістична |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Довгий, Ліхтарик |
| Подія | Святковий |
Характеристики
3 590 грн.
2 872 грн.
-20%
Економія 718 грн.
від 2 872 грн.
3 590 грн.
-20%
Економія 718 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
Колір—Бежевий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Довжина рукава | 40 см |
| Довжина виробу | 175 см |
| Склад2 | Поліестер-40% |
| Склад3 | Бавовна-20% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Прорізні у швах |
| Пояс | Вшитий |
| Рукав | 3/4, Зі спущеним плечем |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
3 590 грн.
2 513 грн.
-30%
Економія 1 077 грн.
від 2 513 грн.
3 590 грн.
-30%
Економія 1 077 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват стегон | 128 см |
| Довжина рукава | 72 см |
| Довжина виробу | 128 см |
| Склад2 | Поліестер-20% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Рослинний принт |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Довгий, Цільнокроєний |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
5 190 грн.
4 152 грн.
-20%
Економія 1 038 грн.
від 4 152 грн.
5 190 грн.
-20%
Економія 1 038 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 64 см |
| Довжина рукава | 54 см |
| Довжина виробу | 134 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Анімалістична |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 990 грн.
2 392 грн.
-20%
Економія 598 грн.
від 2 392 грн.
2 990 грн.
-20%
Економія 598 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
- 48
- 50
- 54
Колір—Принт
В кошик
Купити в 1 клік

