Фільтр
| Обхват талії | 96 см |
| Обхват стегон | 128 см |
| Довжина виробу | 108 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват талії | 96 см |
| Обхват стегон | 128 см |
| Довжина виробу | 108 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Romantic |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват талії | 86 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Довжина виробу | 108 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Romantic |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват талії | 92 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Довжина виробу | 108 см |
| Склад2 | Ацетат-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Romantic |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват талії | 82 см |
| Обхват стегон | 118 см |
| Довжина виробу | 106 см |
| Склад2 | Поліестер-45% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 590 грн.
1 813 грн.
-30%
Економія 777 грн.
від 1 813 грн.
2 590 грн.
-30%
Економія 777 грн.
Розмір—50
- 42
- 44
- 46
- 50
Колір—Сірий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 80 см |
| Обхват стегон | 116 см |
| Довжина виробу | 109 см |
| Склад2 | Віскоза-40% |
| Склад3 | Еластан-15% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 990 грн.
1 592 грн.
-20%
Економія 398 грн.
від 1 592 грн.
1 990 грн.
-20%
Економія 398 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 90 см |
| Обхват стегон | 128 см |
| Довжина виробу | 109 см |
| Склад2 | Поліестер-45% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват талії | 90 см |
| Обхват стегон | 128 см |
| Довжина виробу | 109 см |
| Склад2 | Поліестер-45% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват талії | 86 см |
| Обхват стегон | 114 см |
| Довжина виробу | 108 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | Вставки з резинки |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 090 грн.
1 672 грн.
-20%
Економія 418 грн.
від 1 672 грн.
2 090 грн.
-20%
Економія 418 грн.
Розмір—52
- 42
- 50
- 52
- 54
- 56
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 94 см |
| Обхват стегон | 128 см |
| Довжина виробу | 106 см |
| Склад2 | Поліестер-45% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Смужка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 090 грн.
1 672 грн.
-20%
Економія 418 грн.
від 1 672 грн.
2 090 грн.
-20%
Економія 418 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 64 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Довжина виробу | 108 см |
| Склад2 | Льон-35% |
| Склад3 | Поліестер-20% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 290 грн.
1 690 грн.
-26%
Економія 600 грн.
від 1 690 грн.
2 290 грн.
-26%
Економія 600 грн.
Розмір—42
- 42
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 94 см |
| Обхват стегон | 132 см |
| Довжина виробу | 109 см |
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Сезон | Весна, Осінь, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 790 грн.
2 390 грн.
-14%
Економія 400 грн.
від 2 390 грн.
2 790 грн.
-14%
Економія 400 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Довжина виробу | 106 см |
| Склад2 | Поліестер-30% |
| Склад3 | Район-28% |
| Склад4 | Спандекс-2% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 590 грн.
1 290 грн.
-50%
Економія 1 300 грн.
від 1 290 грн.
2 590 грн.
-50%
Економія 1 300 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 77 см |
| Обхват стегон | 102 см |
| Довжина виробу | 107 см |
| Склад2 | Поліестер-50% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Фасон | Плаццо |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 690 грн.
996 грн.
-41%
Економія 694 грн.
від 996 грн.
1 690 грн.
-41%
Економія 694 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 69 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Довжина виробу | 107 см |
| Склад2 | Поліестер-50% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Фасон | Плаццо |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 690 грн.
990 грн.
-41%
Економія 700 грн.
від 990 грн.
1 690 грн.
-41%
Економія 700 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Довжина виробу | 107 см |
| Склад2 | Шовк-35% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Glamour |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
2 090 грн.
1 254 грн.
-40%
Економія 836 грн.
від 1 254 грн.
2 090 грн.
-40%
Економія 836 грн.
Розмір—44
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
- 52
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 83 см |
| Обхват стегон | 107 см |
| Довжина виробу | 109 см |
| Склад2 | Еластан-3% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Матеріал | ЕкоШкіра/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват талії | 64 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Довжина виробу | 107 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Класичний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | В боковому шві |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Фасон | Плаццо |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 790 грн.
1 253 грн.
-30%
Економія 537 грн.
від 1 253 грн.
1 790 грн.
-30%
Економія 537 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
Показати ще

